Дата: 22.12.2023 17:00

Вартість харчування для закладів освіти Підгайцівської сільської ради не здорожчає, не зважаючи на ріст індексу інфляції.

Такий проєкт рішення підтримали депутати на пленарному засіданні 35 чергової сесії, встановивши вартість харчування для пільгових категорій однієї дитини на день в закладах освіти з 1 січня 2024 року в розмірі:

• учнів 1-4 класів  віком від 6 до 10(11)років - 40 гривень;
  • учнів 5-11 класів  віком від 10(11)років і старше - 45 гривень;
  • вихованці закладів дошкільної освіти віком від 1 до 6(7) років  (трьохразове харчування) в розмірі -70 гривень.

За рахунок бюджетних коштів харчуватимуться діти таких категорій:

• діти сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з  інвалідністю;
  • діти з особливими освітніми потребами ,які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);
  • діти з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • діти, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та з районів, де ведуться активні бойові дії;
  • діти з сімей учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій;
  • діти , батьки яких мобілізовані;
  • діти, батьки яких перебувають (перебували, загинули, померли, а також безвісти відсутні) в зоні ведення бойових дій, АТО/ОСС;
  • дітей, чиї батьки є бійцями добровольчого формування Підгайцівської громади;
  • діти, які опинилися в складних життєвих обставинах (визначені рішенням виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради за поданням служби у справах дітей).

✅ Також, встановили співвідношення плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, а саме:

• 55 %  від встановленої вартості харчування на день – батьківська плата,
  • 45% від вартості харчування на день – за рахунок коштів бюджету Підгайцівської сільської ради;
  • дітям з багатодітних сімей:
  • 50% від встановленої вартості харчування на день – батьківська плата, 50 % від встановленої вартості харчування на день - за рахунок коштів бюджету Підгайцівської сільської ради.

✅Для школярів – учасників олімпіад, турнірів, змагань та конкурсів розмір вартості харчування становитиме 100 гривень на одну дитину в день.