Дата: 19.12.2023 12:18

Дзюдоїст з Підгайцівської громади піднявся на медальну сходинку п’єдесталу пошани відкритого турніру «Randori winter cup» на Закарпатті.

Традиційний відкритий турнір із дзюдо «Randori winter cup», який проходив у м. Ужгород став для вихованця секції “Дзюдо” у Підгайцях Цикалюка Богдана медальним.

“Хлопець посів почесне третє місце і бронзу п’єдесталу пошани серед юнаків 2014 р.н., 27 кг, завдяки наполегливості та волі до перемоги. Богдан займається у секції впродовж року”, - розповів тренер Роман Качковський.

Гарний результат та затяту боротьбу за перемогу продемонстрував, також, учасник змагань з Підгайців - Юртаєв Олексій (2014 р.н., 27 кг), який зупинився за крок до медалі.

Загалом понад 200 юних спортсменів із різних областей України взяти участь у змаганнях.

“Радію перемогам і досягненням нашого молодого покоління спортсменів, які щоразу покращують свої результати. Дякую талановитому тренеру, батькам, та нашим дзюдоїстам за волю до перемоги та наполегливу працю заради успіху в спорті. Зичу надалі нових перемог!”, - прокоментував успіхи спортсменів Олександр Бляшук - заступник Підгайцівського сільського голови .