Жінок громади запрошують на безкоштовний тренінг з цифрової грамотності

Дата: 19.12.2023 10:17

21 грудня 2023 року о 10.00 у с. Підгайці, вул. Шкільна, 24 відбудеться безкоштовний тренінг для жінок з цифрової грамотності.

Захід ініційований громадською організацією "Гендерний креативний простір" в рамках бізнес-консультаційного центру "Я мрію, я можу, я роблю!" з метою підвищення цифрової грамотності та розвитку навичок для бізнесу серед місцевих мешканок.

• Як використовувати соціальні мережі, електронну пошту та інші онлайн-канали для просування бізнесу?
  • Які інструменти варто використати для розвитку бізнесу в інтернет-середовищі?
  • Як штучний інтелект може підвищити ефективність бізнесу?

Ці та інші важливі питання будуть пропрацьовані досвідченим тренером з цільовою аудиторією.

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/Ubcaz8EYrkkeHWZD6

Збільшивши рівень цифрової освіченості – відкриємо нові можливості для інновацій та розвитку!