Дата: 15.12.2023 13:05

15,16 грудня Підгайцівська громада останню земну шану віддасть Захиснику України з села Лище Бардасю Сергію Вікторовичу. У громаді оголошено жалобу.

Повідомляємо, що сьогодні, 15 грудня тіло загиблого Героя о 15:00 забиратимуть від Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника та везтимуть до села Лище (вулицями Центральна, Возз'єднання).

Гідно зустрінемо живим коридором траурний кортеж Героя, який прямуватиме селом Лище вулицями: Центральна, Возз'єднання, до будинку №13.

Чин похорону відбудеться завтра, 16 грудня. О 10:30 - служба біля дому, далі траурна хода прямуватиме до церкви Різдва Іоанна Хрестителя, де відбудеться чин похорону.

Далі процесія рухатиметься на кладовище, що на вулиці Шкільній.

Якщо будуть якісь зміни — повідомимо додатково.

Маємо гідно вшанувати захисника та провести в останню дорогу.

Вічна пам'ять та шана Герою!