Оголошення про скликання 35-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 12.12.2023 16:45

35-та чергова  сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 22 грудня 2023 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради. На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової тридцять п’ятої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про початок повноважень депутата Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
  3. Звіт про роботу Підгайцівської сільської ради за 2023 рік.
  4. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Підгайцівської сільської ради за 2023 рік
  5. Про затвердження Програм Підгайцівської  сільської ради Про бюджет Підгайцівської сільської територіальної громади на 2024 рік.
  6. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.
  7. Про внесення змін до п.2 рішення Підгайцівської сільської ради від 15.12.2020 року № 2/8 «Про утворення виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради восьмого скликання, затвердження  персонального та кількісного складу виконкому».
  8. Про внесення змін до складу постійної комісії з питань економіки, земельної реформи і розвитку підприємництва.
  9. Про внесення змін до договору підряду.
  10. Про створення архітектурно- містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Підгайцівської сільської ради.
  11. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  12. Про затвердження детального плану території.
  13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  15. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  16. Про оренду.
  17. Про внесення змін в рішення Липинської сільської ради від 13.06.2019 року № 4/47 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»
  18. Про внесення змін в Рішення Підгайцівської сільської ради від 04.07.2017 року № 23/17 «Про припинення права постійного користування земельної ділянки»
  19. Розгляд  депутатських запитів.
  20. Різне.