Підсилити спроможність допомоги особам постраждалим від домашнього насильства - у Львові суб'єкти міжвідомчої взаємодії цільових громад 4-х областей ділились досвідом

Дата: 13.12.2023 12:03

Форум «Науково-практичний тренінг «Допомога особам, які постраждали від домашнього насильства таабо насильства за ознаками статті, насильства зокрема сексуального, пов’язаного із збройним конфліктом на рівні громади» проходив у місті Львові 11-12 грудня.

Підгайцівську громаду представила начальниця відділу соціального захисту населення Катерина Голубович.

Професійні доповідачі та тренери підняли та пропрацювали з учасниками тренінгу з Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей, важливі питання, які стосувалися:

✔️законодавчого врегулювання у сфері запобігання і протидії домашньому насильству;

✔️напрямків ефективної взаємодії суб'єктів різних рівнів;

✔️вивчили успішні практики для захисту постраждалих у громадах;

✔️ напрацювали дорожню карту створення системи запобігання та протидії домашньому насильству на рівні громади.

"Радію тому, що таку важливу тему захисту жінок, дітей сьогодні піднімають на всеукраїнському рівні. Рада знайомству з співавторакми законів у сфері запобігання та протидії насильству Наталією Федорович та Валентиною Осадчею. Набутий досвід є неоціненним та допоможе покращити систему запобігання та протидії негативним явищам домашнього насильства , - розповіла Катерина Голубович.

UNICEF Ukraine

NEEKA Ukraine