Пошук

Аналіз ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу»: АНКЕТИ

Дата: 11.12.2023 12:54
Кількість переглядів: 276

Фото без опису

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомляє про те, що листом від 28 листопада 2023 року № 04-17/12-2023/261992 до Мінінфраструктури звернувся Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради України, в якому повідомлено про початок проведення аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII.

Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм зазначеного Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам.

З цією метою важливо отримати думки, зауваження та рекомендації від широкого кола суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю, побутових і непобутових споживачів.

Для проведення належного аналізу Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг має на меті дослідити наступні питання.

  • Якою мірою запроваджена свого часу реформа ринку природного газу досягла мети щодо забезпечення ефективного функціонування ринку природного газу, фінансової стабільності на ринку природного газу, належного захисту прав споживачів та безпеки постачання природного газу та сприяла євроінтеграційним прагненням України?
  • Наскільки ефективними виявилося впровадження та виконання заходи, передбачених Законом для досягнення енергетичної безпеки?
  • Наскільки ефективним є насьогодні державне регулювання діяльності суб’єктів ринку природного газу?

Для проведення належного аналізу Комітету потрібно зібрати інформацію і доказову базу за допомогою осіб та організацій, які володіють відповідними знаннями, професійною компетентністю чи досвідом.

Відповідаючи на цей запит, ви отримуєте можливість поділитися своїм досвідом, висловити свою експертну думку та допомогти Комітету краще з’ясувати, чи позначилися (і як саме) передбачені Законом заходи на ситуацію, яка склалася на сьогодні на ринку природного газу.

Для надання відповіді на запит вам необхідно заповнити Google форму за посиланнями відповідно до вашої категорії:
1. Анкета для опитування суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю: https://forms.gle/CpUHEA3Rwte72Pnn7
2. Анкета для опитування побутових споживачів: https://forms.gle/diXACosqJwoMMntT6
3. Анкета для опитування непобутових споживачів: https://forms.gle/X22yw32ftb5Sxxsr8

На підставі проведеного аналізу, у разі виявлення неефективності чи недостатньої ефективності окремих норм Закону, Комітет буде ініціювати внесення змін до законодавства щодо посилення ефективності функціонування ринку природного газу, рівності суб’єктів ринку природного газу та належного захисту прав споживачів даної сфери.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних