Розпочато прийом заявок на членство у Молодіжній раді при Підгайцівській сільській раді

Дата: 07.12.2023 13:50

У Молодіжній раді при Підгайцівській сільській раді оголосили новий набір членів ІІ скликання.

"Молодіжний консультативно-дорадчий орган Підгайцівської громади – це група молодих, активних та ініціативних людей, які готові розвивати та покращувати молодіжну політику на місцях. Хочеш приєднатися до команди змінотворців? Тоді хутчіш заповнюй анкету за посиланням та чекай відповідь від нас: https://forms.gle/KK92bNonMbZqgyee7", - повідомили на сторінці Молодіжної ради у Фейсбуці.

Для того, щоб подати заявку на членство до молодіжної ради необхідно:

1. Заповнити Гугл-форму за посиланням куди прикріпити:

- власноруч написану заяву від кандидата

- бланк з підписами від 10 молодих жителів громади (14-35 років)(в довільній формі)

*️⃣Приклади шаблонів є за посиланням в гугл-формі

2. Чекати запрошення на установчі збори від ініціативної групи

Прийом заявок відбувається до 16 грудня 2023 року.

Відповіді на всі запитання можна отримати, написавши на сторінку Молодіжної ради або звернувшись за номером 0987911672 (Софія, членкиня ініціативної групи).