"Зцілення під крилом Миколая" - найнеобхідніші речі передали пораненим бійцям

Дата: 06.12.2023 16:39

До Дня Святого Миколая в гімназії села Крупа оголосили акцію «Зцілення під крилом Миколая» задля підтримки поранених захисників, які перебувають у медичних закладах. До збору необхідних речей долучились колектив, батьки та учні закладу освіти, жителі села Крупа, Підгайцівська сільська рада.

На потреби бійців приносили натільну білизну, футболки, шкарпетки, гумові капці,

засоби особистої гігієни, засоби для гоління, солодощі-смаколики.

Днями, частину зібраної допомоги передали воїнам у Волинський обласний госпіталь ветеранів війни.

Також, найнеобхідніші речі доправлять у східному напрямку для поранених бійців.

Дякуємо всім, хто підтримав акцію. Бажаємо нашим Героям міцного здоров'я та захисту Святого Миколая Чудотворця.