Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді відзвітувала про свою роботу за два роки

Дата: 06.12.2023 11:11

Голова молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді Ольга Кобилянська представила на розгляд депутатського корпусу досягнення Молодіжної ради першої каденції під час 34 сесії 8-го скликання.

Серед головних успіхів та досягнень ради під час звіту були відзначені:

✔️ Розвиток молодіжної політики на території громади;

✔️ Популяризація бренду громади - створення логотипу Молодіжної ради;

✔️ Налагодження партнерських відносин із зовнішнім молодіжним середовищем;

✔️ Участь у численних молодіжних проєктах на теренах України, регіону, із залученням іноземних донорів;

✔️ Підтримка, організація та участь у благодійних акціях, волонтерство;

✔️ Організація актуальних досліджень та саморозвиток у рамках тренінгових програм;

✔️Створення першого молодіжного простору в громаді;

✔️Національно-патріотичне виховання молоді через залучення до всеукраїнських акцій та просвітницьку роботу;

✔️ Екологічна просвіта та залучення молоді до заходів в підтримку правильного поводження з відходами;

✔️ Протидія насильству серед молоді - підтримка міжнародних акцій;

✔️ Проведення першого масштабного всеукраїнського молодіжного форуму в громаді;

✔️ Налагодження ефективної взаємодії з органом місцевого самоврядування.

✔️ інше.

За результатами звіту, депутатський корпус високо оцінив  роботу першої каденції Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді та побажали наступникам, які невдовзі обиратимуться у новий склад ради не зменшувати ритму, а продовжувати працювати в тому ж дусі.