Вчителі фізичної культури ділились досвідом участі у змаганнях «Cool game»

Дата: 01.12.2023 15:05

Учні Підгайцівського ліцею вже неодноразово успішно захищали честь громади у обласних та всеукраїнських змаганнях "Cool game".

Фото без описуФото без опису

Тож,  з метою обміну передовим  досвідом між учителями фізичної культури ЗЗСО Підгайцівської сільської ради,  30 листопада 2023 року КЗ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Підгайцівської сільської ради організував проведення методичного тренінгу на тему «Впровадження  варіативного модулю гри «Cool game»  на уроках фізичної культури у 5 класах НУШ  у закладах загальної середньої освіти».

Фото без описуФото без опису

Захід відбувся на базі Підгайцівського ліцею.

Фото без описуФото без опису

Методичний тренінг провели вчителі вищої кваліфікаційної категорії, старші вчителі фізичної культури Підгайцівського ліцею Олександр Бажул та Анна Гаврилюк.

Педагоги поділилися своїм досвідом роботи з фізичної підготовки учнів до участі в естафетах спортсменів різних вікових категорій  (I, II, III, дивізіонів) та наочно продемонстрували методику використання спортивного інвентарю для організації роботи з дітьми у варіативній складовій освітньої програми з фізичної культури 5-го класу НУШ.

Також, кожен учасник тренінгу мав нагоду особисто повправлятися у влучності та спритності під час участі у практичних спортивних заняттях.