"Зігріємо захисників теплом окопної свічки та нашими молитвами": триває благодійна акція в Підгайцівській громаді

Дата: 28.11.2023 09:10

На вулиці холодно, а в сирих окопах холод відчувається набагато дужче.

Тож, ми навіть не можемо собі уявити, які випробування і дискомфорт доводиться щодня долати нашим Захисникам.

В продовження вже традиційної зимової акції, давайте зігріємо наших захисників теплом окопної свічки та нашими молитвами.

Пропонуємо всім ЗЗСО підтримати ініціативу, а кожному учню чи вихованцю принести у навчальний заклад бляшанку зі скрученим усередину картоном👍.

Уявляєте скільки це вийде невеличких теплих подаруночків для наших воїнів???

Ззовні баночку можна обгорнути листом з побажанням для наших Героїв. Це найменше, що кожен з нас без особливих витрат може зробити сьогодні.

З вас бляшанки та картон, а ми заливаємо віск та парафін. Зігріємо воїнів теплом молитви та окопної свічки.