Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»: ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ

Дата: 27.11.2023 08:57

Щороку в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте у поліцію за номером 102 або особисто зверніться до управління поліції чи поліцейських офіцерів громади:

Толстіхін Микола +380663308009;

Олександр Остапчук +380682867465;

Дмитро Гриб +380956725388.

Також, надаємо контактну інформацію уповноважених, відповідальних осіб за запобігання домашньому насильству:

✅Начальник відділу соціального захисту населення Катерина Голубович - +380636929397 (якщо свідками або учасниками домашнього насилля є діти);

✅Начальник служби у справах дітей Піскорська Аліна Святославівна - +380667062263.

Також ви можете звернутися до відповідальних за запобігання та протидію домашньму насиллю осіб, направивши електроний лист на пошту: viddil.szn.pidgayci@gmail.com

Прохання, вказати ваші прізвище, ім'я, по батькові та зворотній контактний номер у листі.

Отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших кроків, а також контакти пунктів отримання допомоги можна за телефонами «гарячих ліній»:

📞 15-47 – (Державна установа «Урядовий контактний центр») — цілодобова та безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

📞 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 (Громадська організація «Ла Страда Україна») гаряча лінія з запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

📞 0 800 213 103 контактний Центр системи безоплатної правової допомоги

📌 Навіть найменші дії допомагають. #зроби_крок