Рятувальники провели роз'яснювальні роботи для жителів Звірівського старостинського округу.

Дата: 24.11.2023 11:35

Рятувальники Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області спільно зі старостою та поліцейським офіцером громади Дмитром Грибом провели інформаційно-роз'яснювальний рейд на території Звірівського старостинського округу.

Фото без опису

Працівники служби порятунку оглянули печі мешканців сіл, наголосили на правилах експлуатації даних засобів опалення помешкань, звернули увагу жителів на забороні використання несправних електроприладів.

Фото без опису

Також, селянам вручили інформаційні листівки в яких зазначені усі правила пожежної безпеки стосовно експлуатації печей та розписані дії у разі виникнення надзвичайної ситуації.