Сумна звістка сповістила про загибель воїна з Підгайців Струцюка Василя Олександровича

Дата: 22.11.2023 18:05

Щем і біль від чергової втрати для Підгайцівської громади і всієї України.

Життя командира відділення снайперів взводу снайперів - Струцюка Василя Олександровича, жителя села Підгайці обірвалося 21 листопада 2023 р.

Герой мужньо боронив Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога від грудня 2022 року.

Кращі сини України йдуть у Небесне військо.

Гіркий смуток війни чорним крилом огорнув ще одну українську родину і всіх нас через втрату земляка.

Підгайцівська громада висловлює співчуття рідним та близьким загиблого Захисника.

Схиляємо голови у глибокій скорботі.

Про час і місце зустрічі полеглого, його поховання повідомимо згодом.