Вітаємо переможців першого етапу конкурсу кращих знавців української мови імені Петра Яцика

Дата: 21.11.2023 14:07

18 листопада юні знавці української мови Підгайцівськоі громади зібралися у Підгайцівському ліцеї, щоб визначити кращих серед кращих, тих, чиї роботи будуть представляти нашу громаду в ІІ-му районному етапі ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

І шкільний етап Конкурсу проводився серед учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради. Переможцями стали 38 школярів, які й змагалися у відбірковому етапі.

Вітаємо переможців конкурсу та їх керівників:

І місце:

📌 3 клас - Вероніка Клімчук, учениця Підгайцівського ліцею, керівник – Анна Мосійчук;

📌4 клас – Струцюк Катерина, учениця Липинського ліцею, керівник Наталія Мандзик;

📌5 клас – Анастасія Чепель, учениця Лищенського ліцею, керівник Євгенія Назарук;

📌6 клас – Олександра Рабешко, учениця Підгайцівського ліцею, керівник – Інна Мельничук;

📌7 клас – Анна Грицуняк, учениця Липинського ліцею, керівник Олеся Левчук;

📌8 клас- Софія Берднікова, учениця Романівського ліцею, керівник Альона Берднікова;

📌9 клас – Дмитро Никитюк, учень Романівського ліцею, керівник Вікторія Городецька;

📌10 клас – Марина Романюк, учениця Лищенського ліцею, керівник Євгенія Назарук;

📌11 клас – Аліна Гезун , Піддубцівського ліцею, керівник – Ольга Чабарай.

Зичимо переможцям нових звершень та досягнень, успіхів у ІІ етапі Конкурсу!

Дякуємо адміністрації та учителям української мови Підгайцівського ліцею за організацію Конкурсу та гостинність.