У БК села Липини цьогоріч працюватиме благодійна майстерня Святого Миколая в підтримку ЗСУ

Дата: 21.11.2023 12:45

"Перший сніг у дітей запускає період новорічної магії та очікування див від Святого Миколая. Цьогоріч ми вирішили поєднати дві місії – подарувати дітям жменьку святкового настрою та зібрати кошти для Сил оборони України",- повідомила директорка КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Тетяна Ковжук.

З 6 по 19 грудня у Підгайцівській громаді працюватиме благодійна майстерня Святого Миколая, а усі кошти за участь у майстер-класах від чарівних ельфів та казкових героїв підуть на допомогу військовим.

"Майстерня, як і минулого року, діятиме у затишному та святково декорованому укритті будинку культури села Липини.Цьогоріч дітей розважатимуть мультяшні герої Ерік та Дерік, Мавка, Венздей, пані Зима та феї зі Святим Миколаєм.

Дітлахам підготували солодкі подарунки веселі розваги та руханки, майстер-класи з гончарства, виготовлення листівок  та різдвяно-новорічних прикрас з природних зматеріалів, боді-арт, паперове та бульбашкове шоу.

Приймаються групові замовлення до 20 дітей. Вартість участі - донат на ЗСУ 200 грн.

Телефонуйте та записуйтесь за номером +380956365373; +380509564034", - ідеться у повідомленні посадовиці.