Команда Підгайцівської громади здобула перше загальнокомандне місце серед 15 громад Волинської області у Горохові, на обласних спортивних змаганнях голів та старост територіальних громад Волині. Захід був присвячений Дню працівників сільського господарства України, а організатори змагань -  Волинське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Колос». Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько.

"Аби скласти серйозну конкуренцію іншим командам, спортивні інструктори КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради підібрали найрезультативніших спортсменів громади з-поміж працівників структурних підрозділів, комунальних установ і депутатів Підгайцівської сільської ради.

Усі вони раніше вже зарекомендували себе на змаганнях районного та обласного рівня і були кращими у шашках, шахах, настільному тенісу, дарці та армреслінгу.

Команду представляли: Олександр Бляшук та Тетяна Бляшук (дарц), Олена Мартинюк та Володимир Харчук (настільний теніс), Ігор Зозуля та Людмила Філовець (шахи), Василь Грудік та Світлана Новосад (армреслінг). Щира вдячність спортсменам Підгайцівської громади за активну життєву позицію та бажання відстоювати честь громади навіть у свій вихідних день.

Пишаюсь!", - розповів посадовець.