Оголошення про скликання 34-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 20.11.2023 14:03

34 чергова сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 30 листопада 2023 року о 14.00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради.
На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного чергової тридцять четвертої сесії Підгайцівської сільської ради восьмого скликання.

2. Про роботу постійних комісій сільської ради за 2023 рік.

3. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади на 2023рік» від 23.12.2022 року № 24/2.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.

5. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників апарату Підгайцівської сільської ради та її виконавчих органів.

6. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

7. Про передачу твердопаливного котла на баланс Комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді.

8. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації.

9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

10. Про затвердження детального плану території.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

14. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів Підгайцівської сільської ради.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Підгайцівської сільської ради.

17. Про надання дозволу на формування лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Підгайцівській сільській раді.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустро щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах.

21. Про оренду.

22. Про надання дозволу на переведення садового будинку в житловий.

23. Про делегування функцій замовника.

24. Про складання повноважень депутата Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

25. Розгляд депутатських запитів.

26. Різне.