Фізика, астрономія, мінералогія: школярі ЗЗСО з Підгайцівської громади відвідали науковий практикум

Дата: 19.11.2023 11:10

Учні закладів загальної середньої освіти Підгайцівської громади взяли участь у цікавому практикумі від відомих науковців в галузі фізики, астрономії, мінералогії!

У стінах Волинського національного університету 16 листопада відбувся навчально-дослідницький освітній проєкт «Моя аксіома нескінченності». Серед трьох сотень учнів шкіл зі всієї Волині були юні науковці та їх керівники з Підгайцівської громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

"Висловлюємо щирі слова подяки організаторам проєкту - Волинська обласна Мала академія наук спільно з ВНУ та управлінням освіти й науки ОДА Управління освіти і науки Волинської ОДА.  А провідним українським науковцям Ігорю Чернецькому, Володимиру Василенку та Євгену Пащенку дякуємо за те, що робите науку цікавою і доступною для школярів, через досліди й експерименти, заохочуєте учнів до навчання. Наука – це цікаво, корисно, пізнавально й вкрай необхідно для нашої Перемоги!", - повідомили на сторінці КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради"