Вітаємо юних математиків громади - учасників олімпіади імені академіка Михайла Кравчука

Дата: 17.11.2023 12:03

Уже стало доброю традицією для школярів Підгайцівської громади брати участь у математичній олімпіаді імені академіка Михайла Кравчука. Цьогоріч в ІІ очному турі, який проходив 11 листопада на базі Луцького ліцею № 9 взяли участь понад 100 юних математиків. 10 школярів з Борохівської та Хорлупівської гімназії, Піддубцівського та Підгайцівського ліцеїв представляли Підгайцівську громаду.

Тож дякуємо учасникам олімпіади та їх наставникам за участь:

• Анастасії Бортнік, учениці Хорлупівської гімназії та вчителю математики Надії Балюк,
  • Денису Казміруку, Вікторії Мазурчак, школярам Піддубцівського ліцею та їх наставницям, Тамарі Фрасолі та Альоні Шевчук,
  • Ангеліні Юхимчук та Богдану Юхимчук, школярам Підгайцівського ліцею та їх наставниці Ользі Сахарук,
  • Максиму Мартинюку, учню Борохівської гімназії та педагогині Людмилі Курдельчук.

Щиро вітаємо призерів:

Ілону та Вікторію Сергієнків, сестер з Підгайцівського ліцею та їх наставниць Катерину Северенюк та Наталію Джахангірову;

Іллю Курдельчука та Артура Максимука учнів Борохівської гімназії та їх наставницю Людмилу Курдельчук.

Зичимо нових здобутків, підкорення всіх вершин та Перемоги Україні!