Учні Звірівської початкової школи відвідали місцевий "Музей декоративного мистецтва"

Дата: 16.11.2023 11:19

У селі Звірів Підгайцівської громади розташоване визначне місце, справжня родзинка Підгайцівської громади, яку власноруч створила жителька Звірова Галина Міндер - "Музей декоративного мистецтва".

Фото без описуФото без опису

Днями школярі місцевої початкової школи відвідали заклад, який подарував їм справжні , сильні емоції.

Фото без описуФото без опису

"Музейна діяльність залишає в дитини, по-перше, яскраве враження про факти, які їй розповідали, і сприяє розвитку пам'яті. По-друге, розвиває навички критичного мислення та вміння висловлюватись — саме вони формуються в діалозі. По-третє, викликає повагу та інтерес до старовини —які є важливими у нашому сучасному світі. А ще — дає відчуття приємного і пізнавального спілкування🤗, що робить дитину поціновувачем музею і формує нові позитивні враження про діяльність і важливість цих закладів культури. Щиро дякуємо за можливість відвідати Музею декоративного мистецтва"- повідомили на сторінці початкової школи у Фейсбуці.

Звірівська початкова школа