Стало відомо, хто переміг у другому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Дата: 15.11.2023 15:38

14 робіт школярів закладів освіти з Підгайцівської громади відзначені призовими місцями в обласному етапі патріотичного конкурсу «За нашу свободу!» - 6 малюнків та 8 віршів.

В номінації образотворче мистецтво компетентне журі належним чином оцінили роботи юних художників з Гаразджанської гімназії, Підгайцівського та Піддубцівського ліцеїв.

Зокрема:

Молодша вікова категорія:

✅ІІ місце: Кобилянська Софія, учениця Гаразджанської гімназії за роботу «Плекаймо свободу»;

✅ІІІ місце: Матіюк Вікторія, учениця Гаразджанської гімназії за роботу «Вільний дух»;

Середня вікова категорія:

✅І місце: Мельничук Аліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Підгайцівського ліцею за роботу «Моя Україна»;

✅ІІ місце: Литвинюк Евеліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Підгайцівського ліцею за роботу «Молитва»;

✅ІІІ місце: Шульженко Анна, Гаразджанська гімназія за роботу «Дух перемоги;

Старша вікова категорія:

✅ІІ місце: Целєва Ірина, Піддубцівський ліцей за роботу «Україна переможе».

У номінації поезія на рівні області призовими місцями відзначені учні:

Молодша вікова категорія:

✅3 місцем Доля Антоніна, учениця Звірівської початкової школи за роботу «Я хочу миру»

Середня вікова категорія:

✅1 місце: Кулакова Владислава, Романівський ліцей за роботу «Посвята таткові…»

✅2 місце: Костючка Андрія, Романівський ліцей, за роботу «В ранкову тишу - гучний грім…»

✅2 місце: Кухарчук Яна, Гаразджанська гімназія, за роботу:« Моя осінь…»

✅3 місце:Близнюк Христина, Підгайці ліцей, робота «У небі…»

✅3 місце: Берднікова Софія, Романівський ліцей, робота «Я відпущу…»

Старша вікова категорія:

✅3 місце: Андросюк Марія, Романівський ліцей, робота «Жахливий четвер»

✅3 місце Хілімончук Ангеліна, Романівський ліцей, робота «Вибір…»

Пишаємося нашими талантами, дякуємо вам та вашим наставникам за активну громадянську позицію, підтримку України, її мужніх воїнів, загиблих Героїв, яким ви присвятили свої вірші та малюнки.