Неподалік дачного кооперативу «Веснянка» комунальники ліквідували стихійне сміттєзвалище

Дата: 15.11.2023 15:29

Днями працівники КП при Підгайцівській сільській раді із залученням спецтехніки ліквідували стихійне сміттєзвалище неподалік дачного кооперативу «Веснянка».

Фото без описуФото без описуФото без опису

"Шановні жителі громади, вже вкотре до комунального підприємства надходять скарги та звернення щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Днями ми ліквідували одне з них із залученням спецтехніки неподалік дачного кооперативу «Веснянка».

Звертаємо увагу жителів дачних кооперативів та їх голів на необхідності налагодження співпраці з комунальною службою щодо централізованого вивезення ТПВ. Ми готові вчасно та якісно надавати свої послуги з врахуванням оптимального розміщення на вказаній території сміттєвих контейнерів та транспортної доступності.

Вкотре наголошуємо на необхідності укладання договорів з кооперативами для надання послуги з поводження з побутовими відходами. Утворення стихійних сміттєзвалищ на вашій території тягне за собою не лише негативні екологічні наслідки, а й несе адміністративну відповідальність у вигляді штрафів:

✔️ від 340 до 1360 грн. для фіз. осіб.;

✔️ від 850 до 1700 грн. для юр. осіб.

❗️ Будьмо свідомими та не перетворюємо місце свого проживання у сміттєзвалище.", - повідомили на сторінці КП у Фейсбуці.