Дорожники розпочинають ремонт аварійної ділянки автошляху у селі Воротнів

Дата: 13.11.2023 15:56

До уваги водіїв! У селі Воротнів Підгайцівської громади стартують дорожні роботи.

Про початок ремонту аварійної ділянки автошляху у селі Воротнів над водопропускною спорудою біля домогосподарств по вулиці Застав’є, 5 А на своїй сторінці у Фейсбуку інформує заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

"Дорогі жителі громади, автомобілісти! Звертаємо вашу увагу, що дорожники розпочинають ремонт аварійної ділянки автошляху у селі Воротнів над водопропускною спорудою біля домогосподарств по вулиці Застав’є, 5 А. Частина дороги буде перекрита, а дозволена ділянка для руху авто звужена. Будьте обережні. Пригальмовуйте, коли наближаєтесь до позначеного дорожніми знаками місця ремонтних робіт. Неодноразово місцеві мешканці, староста, депутати Підгайцівської сільської ради звертали увагу ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області» на необхідність ремонту проблемної частини дороги, тож сподіваємось, невдовзі вказана ділянка дороги стане безпечною для руху.", - повідомив посадовець.