Креативність у бізнесі: запрошуємо жителів громади на безкоштовний тренінг

Дата: 13.11.2023 09:48

Запрошуємо жителів громади на безкоштовний тренінг «Креативність у бізнесі», який проведе Ольга Машталер, бізнес-тренерка з креативного менеджменту.

Навчання проходитиме у фрматі онлайн 15.11.2023 (четвер) та 22.11.2023 (четвер) з 14.00 до 16.00.

➡️Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/PD9mwahza9TptU697

⁉️ Як проявити креативність? Як взаємодіють нестандартне мислення та бізнес? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді.

Звертаємо увагу, що організатор - ГО "Ґендерний креативний простір" / Gender creative space проводить тематичні тренінги для жінок різного віку та соціального статусу в межах діяльності бізнес-консультаційного центру "Я мрію, я можу, я роблю❗️".

📌Центр створений з метою інформаційного та консультаційного супроводу, підсилення економічної спроможності жінок, підвищення рівня конкурентоспроможності при пошуку роботи, у сфері зайнятості та підприємництві Волинської області.

➡️Посилання на тренінг буде надано зареєстрованим учасницям/кам.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство Міжнародних справ Канади.

📞Додаткові консультації за номером +380660462839.