Тиждень безпеки: до Липинського дитсадка завітали рятувальники

Дата: 08.11.2023 16:22

Заняття з пожежної безпеки провели для малечі Липинського ЗДО "Оленька" в рамках "Тижня безпеки". Команда рятувальників Луцьке районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області та фахівець з безпеки в освітньому середовищі завітали до закладу дошкільної освіти у селі Липини Підгайцівської громади.

Для майже 90 дітей влаштували незабутній день Безпеки. Усі групи садочка на власні очі побачили працівників служби порятунку, спецавтомобіль та спорядження пожежників.

Для малечі провели корисний урок протипожежної та протимінної безпеки, нагадали алгоритму дій у разі сигналу "Повітряна тривога".

Дітки роздивилися пожежний автомобіль, аварійно-рятувальне обладнання, приміряли рятувальні захисні костюми та каски.

Малюки змогли потримати справжній пожежний рукав та пустити воду.

Рятувальники вмикнули пожежну сирену та продемонстрували роботу прожектора. Крім того, для подальшої протимінної просвіти, садочку подарували набір з наочними матеріалами.

Спільно з вихователями та адміністрацією ЗДО вдалось донести до малечі важливість знання та дотримання правил безпеки, які можуть врятувати життя в разі надзвичайних ситуацій.