Для жителів Підгайцівської громади доступні онлайн-тренінги щодо започаткування власної справи

Дата: 08.11.2023 09:30

ГО "Ґендерний креативний простір" / Gender creative space організовує проведення тематичних тренінгів для жінок різного віку та соціального статусу в межах діяльності бізнес-консультаційного центру "Я мрію, я можу, я роблю!".

Тренінг "Від ідеї до бізнесу (як побудувати реальну бізнес-модель для власного бізнесу)" проходитиме у фрматі онлайн 09.11.2023 (четвер) та 16.11.2023 (четвер) з 14.00 до 16.00.

Бізнес-консультаційний центр створений з метою інформаційного та консультаційного супроводу, підсилення економічної спроможності жінок, підвищення рівня конкурентоспроможності при пошуку роботи, у сфері зайнятості та підприємництві Волинської області.

Посилання на тренінг буде надано зареєстрованим учасницям/кам.

Реєструйтесь за посиланням ⤵

https://forms.gle/tCxzV1AUVapBnBn1A та долучайтесь до заходів.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство Міжнародних справ Канади.