«Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей»- педагоги Підгайцівської громади впроваджують безпековий проєкт

Дата: 07.11.2023 10:56

В рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який реалізує Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» / ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у м. Львів відбулася завершальна регіональна подія для освітян "Про безпеку: безпечна освітня екосистема громади".

Фото без опису

Підгайцівську громаду представили: начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Жанна Скороход, директорка Лищенського ліцею Наталія Сікора та педагоги ЗЗСО Наталія Плисюк, Маргарита Москаленко з Лищенського ліцею, Наталія Галагута з Підгайцівського ліцею, Катерина Копилець з Липинського ліцею.

Фото без описуФото без опису

Під час події, освітяни долучились до майстер-класів «Терапія Іграшкою», «Алгоритм міжвідомчої взаємодії під час надзвичайних ситуацій у ЗЗСО», «Безпечна дорога до школи» та панельних дискусій «Безпека дитини: хто відповідальний?», «Хто такий безпечний дорослий», що стосувалися безпеки в системі освіти.

Фото без опису

Також, учасники зустрічі спілкувалися з освітнім омбудсменом Сергієм Горбачовим та колегами-однодумцями з різних регіонів України.

Захід у місті Львові завершив серію безпекових навчань та тренінгів в рамках проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який реалізується у Підгайцівській, Городищенській, Луцькій, Боратинській та Берестечківській громадах з метою розвитку, підтримки освітніх управлінців, педагогів створенням безпечного освітнього середовища й відпрацюванням навичок безпечної поведінки під час війни в учасників освітнього процесу.

Раді повідомити, що Наталія Сікора, директорка Лищенського ліцею та її колега Марія Никитюк з Баївського ліцею стали тренерками проєкту, пройшовши навчання в Козині, Київської області, а згодом, за задумом проєкту донесли інформацію до всіх інших учасників зі своїх та громад - партнерів.

Лищенський ліцей

Липинський ліцей Підгайцівської сільської ради