Дата: 04.11.2023 10:38

3 листопада Підгайцівська громада попрощалася з Романом Цисельським - відважним воїном з села Струмівка.

Останню шану Герою прийшли віддати односельці, побратими, однокласники та небайдужі українці.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У рідному селі шлях руху кортежу Героя встелили квітами.

Пекучий біль від непоправної втрати сльозами окропив обличчя людей, які на колінах зустрічали й проводжали свого земляка.

Фото без описуФото без опису

🙏Спільною молитвою за упокій душі Романа помолилися на подвір'ї батьківської домівки та у Храмі Всіх Святих Землі Української села Струмівка.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Прийшли провести Героя в останню дорогу однокласники, з якими Роман Цисельський навчався у Підгайцівському ліцеї.

Вони запам'ятали його добрим, щирим, спокійним, порядним товаришем.

"Він пам'ятав рідну школу, радо приходив на зустрічі з випускниками, був добрим і завжди готовим допомогти", - розповіла класний керівник Лариса Ляшук.

🇺🇦З усіма військовими почестями Героя поховали на місцевому кладовищі села Струмівка.

У загиблого лишилися батьки та двоє братів.

Роман був справжній Герой, він віддав свій святий обовʼязок і рішуче став на захист України!

Вічна пам'ять та слава Герою.

Царство Небесне.