У Комунальному підприємстві при Підгайцівській сільській раді запрацювала СМАРТ КАСА

Дата: 31.10.2023 08:32

УВАГА!!! ПОВІДОМЛЯЄМО, що в Комунальному підприємстві запрацювала СМАРТ КАСА. Оплатити за наші послуги відтепер можна не лише готівкою, але й за допомогою картки або безконтактно з Apple Pay або Google Pay завдяки вбудованому банківському терміналу, - повідомилим на сторінці КП у Фейсбуці.

Таким чином, жителі громади зможуть платити за комунальними рахунками через СМАРТ КАСУ безготівково та без комісії, що значно спростить процес оплати комунальних послуг.