У Підгайцівській громаді зустріли Героя Віталія Костюка, який загинув за Україну

Дата: 31.10.2023 08:20

Житель села Воротнів, уродженець села Свищів, Рівненської області, 1994 р.н., старший солдат, сапер інженерно-саперного відділення, Віталій Костюк загинув 24 жовтня 2023 року внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання щодо захисту Батьківщини у Святівському районі Луганської області, про що повідомили на сайті Ярославицької громади.

"Воїн став на захист України та до останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність Батьківщини", - ішлося у дописі.

Кортеж захисника величезною колоною автомобілів зустрічали в Підгайцівській громаді, на межі Рівненської та Волинської областей та супроводжували до рідної домівки у селі Воротнів, де Віталій Костюк проживав з дружиною і дітьми.

Фото без описуФото без опису

Лищани та Воротнівці на колінах та з Державними прапорами у руках зустріли Героя, дорогу встелили квітами.

Фото без описуФото без опису

Останню ніч тіло Героя перебувало вдома,  в селі Воротнів.

Чин похорону відбудеться 31 жовтня у селі Свищів Ярославицької громади Рівненської області.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, дружині, діткам Героя. Вічна шана і слава Віталію Костюку.