У Волинській обласній раді відбулася координаційна рада з питань місцевого самоврядування

Дата: 30.10.2023 15:34

Чергове засідання координаційного органу Волиньради відвідав Леонід Гроголь - заступник Підгайцівського сільського голови

На розгляд учасників ради було винесено ряд важливих для громад області питань, про що повідомили на сайті Волинської обласної ради, зокрема:

- про зміни, пов’язані з переходом компанії «Волиньгаз» із приватної власності у державне управління Групи Нафтогаз доповів новопризначений керівник підприємства Володимир Кец;

- із закликом сприяти легалізації трудових відносин, а також проведенню атестації робочих місць до представників громад звернувся заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби праці Андрій Харлампович;

- про продовження обласної соціально-економічної програми забезпечення молоді житлом на 2024 рік та необхідність прийняття нової на наступний чотирирічний період доповіла начальниця відділення Держмолодьжитла «Волинське регіональне управління» Тетяна Воробйова, яка загострила увагу присутніх на тому, що дію програми розширено на учасників бойових дій і АТО та внутрішньо переміщених осіб. Посадовиця рекомендувала лідерам громад приймати аналогічні місцеві програми.

-  про необхідність взаємодії з органами місцевого самоврядування говорила представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Юлія Спас. Йшлося найперше про права військовослужбовців, полонених та зниклих безвісті, а також дітей, внутрішньо переміщених осіб, захист прав громадян на працю, соціальну підтримку та інформацію.