У Підгайцях відбудеться відкриття Молодіжного простору "КЛЮБ". ФОТО

Дата: 30.10.2023 12:18

Вже у цю суботу, 4 листопада Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді запланувала довгоочікуване відкриття Молодіжного простору, що знаходиться у с. Підгайці в приміщенні Будинку культури.

Фото без описуНа фото проєкт Молодіжного простору у БК с. Підгайці

Початок об 11.00.

Цього дня молодь анонсувала проведення першого молодіжного форуму: «Саморозвиток 360: ростемо разом».

“Учасники отримають змогу почути історії успіху та цікаві кейси від досвідчених спікерів, знайти нові можливості для особистого саморозвитку та долучитися до створення карти потреб молоді в громаді та напрацювати практичні рекомендації для покращення стану молоді в громаді”, - повідомили у Раді.

На фото проєкт Молодіжного простору у БК с. Підгайці

Звертаємо увагу! Щоб стати учасником форуму, необхідно зареєструватись, заповнивши анкету за посиланням: ➡️ https://forms.gle/L4s4HsZT9PvB6Zjp6

Члени Молодіжної ради доклали багато зусиль, щоб облаштувати та оформити простір, вкладаючи у цю справу свою особисту працю, управлінські, організаторські та інтелектуальні ресурси.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Тож, усі разом підтримаємо нашу молодь у їх гарних намірах, реєструємось на захід та долучаємось до участі у Форумі.

Нагадаємо, облаштування простору відбувається в рамках проєкту «Маю думку — участь для молодіжних рад», реалізованого NGO Youth Platform ГО "Молодіжна Платформа" за сприяння Норвезької ради у справах біженців в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.