Страшна втрата: на війні загинув Кошелюк Анатолій Михайлович

Дата: 27.10.2023 18:08

25 жовтня в районі населеного пункту Першотравневе Куп'янського р-ну в результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання обірвалося життя Героя з села Верхівка.

Командир мінометного взводу, старший сержант Кошелюк Анатолій був призваний до українського війська у березні 2023 р. Громада у скорботі.

Страшна і непоправна втрата для сім'ї та дружини Героя, директорки Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради Вікторії Кошелюк.

Сільський голова, колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Підгайцівської сільської ради висловлюють глибокі співчуття родині загиблого як