Дороги України – переплутані нитки любові: у Підгайцівській сільській раді писали радіодиктант національної єдності-2023

Дата: 27.10.2023 15:12

Дороги України – переплутані нитки любові! 27 жовтня, у День Української писемності та мови у Підгайцівській сільській раді разом із українцями у всьому світі писали радіо диктант національної єдності-2023.

До ініціативи доєдналися Леонід Гроголь - заступник Підгайцівського сільського голови та колектив сільської ради.

Авторка щемливого патріотичного тексту "Дороги України"- лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав текст актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі «Довбуш» Олексій Гнатковський.

27 жовтня, у День Всеукраїнської писемності та мови спільно з колективом підтримав всеукраїнський флешмоб — Радіодиктант національної єдності-2023. З дитинства моє серце тяжіє до всього українського, тому у такий день із задоволенням писав диктант "Дороги України" авторки Катерини Калитко. Текст глибокий і відображає всі перепетії сучасності, - повідомив Леонід Гроголь на своїй сторінці у мережі Фейсбук.