Запуск дронів, навички розмінування, вправляння зі зброєю - школярі Підгайцівської громади беруть участь у молодіжній спортивно-патріотичній грі "Звитяга"

Дата: 27.10.2023 10:11

Три дні на території Підгайцівської громади триватиме національно-патріотичний табір для школярів, організований Волинський центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства та партнерами в рамках Обласної цільової програми національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 рр.

Фото без описуФото без опису

У програмі таборової гри "Звитяга" передбачили:

✅ навчально-практичні заняття з військової тактики;

✅військово-інженерну підготовку та розмінування за підтримки Головне управління ДСНС України у Волинській області;

✅ вивчення козацької стрілецької зброї;

✅оволодіння теорією та практикою тактики пересування в умовах війни;

✅тактична медицина;

✅поводження зі зброєю;

✅участь у патріотичних іграх;

✅заняття зі спортивного орієнтування та туризму, військової топографії.

26 жовтня територію табору відвідав Олександр Бляшук - заступник Підгайцівського сільського голови.

Посадовець привітав учасників вишколу від Підгайцівської громади, їх наставників та звернув увагу на важливість здійснення національно-патріотичного виховання та військово-тактичної підготовки підростаючого молодого покоління, на що у Підгайцівській громаді звертається особлива увага.

Фото без описуФото без опису

Нарешті патріотичне виховання заслужено стало пріоритетом держави. І я щиро тішуся, що за останній рік у нашій громаді відбулось чимало заходів, які організував Волинський центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства на базі навчальних закладів. Дітям це цікаво, а ми ще й розуміємо, що й корисно. Навички орієнтування на місцевості та виживання у природі - цінний досвід, що додає впевненості, розповів Олександр Бляшук.