Керівників закладів освіти Підгайцівської громади навчали першої медичної допомоги

Дата: 26.10.2023 11:08

Для керівників закладів освіти Підгайцівської сільської ради та вчителів предмету «Захист України» провели сертифікований семінар – тренінг з першої медичної допомоги.

В якості тренерів запросили завідувачку відділу освітньої та інноваційної діяльності ВІППО Наталію Поліщук та парамедиків Луцької районної організації Товариства Червоного Хреста України Віру Антропову та Вікторію Москалюк.

Фото без описуФото без опису

Навчання проходило у класі безпеки Підгайцівського ліцею.

Фото без описуВ умовах воєнного стану важливою складовою безпеки освітнього середовища є володіння навичкам надання першої медичної допомоги, тож для керівників закладів освіти та вчителів захисту України такі навчання організували у Центр професійного розвитку педагогічних працівників Підгайці спільно зі Безпека освітнього середовища Підгайцівська ТГ .

Учасникам тренінгу наголосили на біологічних, психологічних та етичних аспектах надання першої допомоги. Педагоги відпрацювали механізм переведення непритомної людини у стабільне бокове положення та правила здійснення серцево-легеневої реанімації.

Фото без описуФото без опису

Всі мали можливість потренуватись на манекені здійснювати компресію грудної клітини для дорослого та немовляти.

Також, відпрацювали правила накладання кровоспинних пов'язок та турнікету, нагадали алгоритм дій при потраплянні сторонніх предметів до дихальних шляхів та інші важливі уміння для збереження життя і здоров'я людини.

В якості додаткового бонусу, для учасників тренінгу, продемонстрували потужності мультимедійного тиру Підгайцівського ліцею та надали можливість вивільнити емоції та постріляти в мішені у своє задоволення.