У селі Підгайці виготовляють окопні свічки

Дата: 19.10.2023 16:43

З приходом холодів наше військо потребує окопних свічок, тож в громаді над їх виготовленням активно працюють волонтери, заклади освіти, культури, старостати та всі небайдужі.

Нещодавно в громаді оголошували про збір матеріалів: бляшанок, картону, воску, парафіну.

Тож, завдяки активності вчителів, батьків, школярів, які збирали матеріал, а деякі школи передали вже готові свічки, а також донатам працівників Підгайцівської сільської ради та її структурних підрозділів на матеріал, процес виготовлення окопних свічок розпочали й у БК с. Підгайці.

Завдяки роботі працівників закладів культури, сьогодні вдалось відправити першу партію свічок у Харківському напрямку.

Дорогі жителі громади, не будьмо байдужими, нині жодна баночка чи недопалок свічки не повинні потрапити у смітник.

Зима довга, тож збір матеріалів продовжується. Дуже потрібні банки.

Дякуємо всім, хто допомагає зігріти наший бійців !

Все буде Україна!