Оголошення про скликання 33-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 19.10.2023 12:24

33 позачергова сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 20 жовтня 2023 року о 14.00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради.
На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової  тридцять третьої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
    2. Про затвердження Переліку об’єктів оренди другого типу Підгайцівської сільської ради в новій редакції.
    3. Про затвердження Програми «Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів».
    4. Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади с. Підгайці на 2023 рік від 23.12.2022 № 24/2».
    5. Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.
    6. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
    7. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації «Нове будівництво споруди цивільного захисту для  Гаразджанської гімназії Підгайцівської сільської ради».
    8. Про надання права постійного користування земельною ділянкою.
    9. Про затвердження  нової редакції Статуту Звірівської початкової школи  Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.
    10. Про затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури та встановлення тарифів на платні послуги.
    11. Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
    12. Про передачу майна.
    13. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Президента України, Верховної Ради України, Міністра аграрної політики та продовольства України, Голови Комітету Верховної РадиУкраїни з питань аграрної та земельної політики.
    14. Розгляд  депутатських запитів.
    15. Різне.