Запрошуємо взяти участь у анонімному опитування громадськості з проблем захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя!

Дата: 16.10.2023 12:43

У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться дослідження в рамках проєкту: «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».

Запрошуємо жителів Підгайцівської громади взяти участь в опитуванні, для цього необхідно перейти за посиланням на електронну анкету та позначити варіант відповіді, який у найбільшій мірі відображає Ваше ставлення до досліджуванго питання.

Анкетування анонімне. Ваші відповіді сприятимуть повному і всебічному вивченню проблем реалізації концепції перехідного правосуддя в Україні під час її післявоєнного розвитку. Ваша думка дуже важлива.