Відомо хто переміг у першості Підгайцівської ТГ з футболу серед ліцеїв

Дата: 16.10.2023 12:33

4 футбольні команди з ліцеїв громади зіграли за олімпійською системою жеребкування по дві гри в рамках Першості громади з футболу.

У запеклій боротьбі перше місце здобула у себе на полі збірна команда Лищенського ліцею.

Друге місце у Підгайцівського ліцею, третє - у Романівських ліцеїстів, а почесне 4 місце у Піддубців.

Призери змагань та переможці були нагороджені грамотами та кубками КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради.

Дякуємо організаторам та учасникам першості, вітаємо команду Лищенського ліцею з перемогою!