Школярка з Піддубцівського ліцею зайняла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі- захисті науково- дослідницьких робіт

Дата: 13.10.2023 12:09

Нещодавно у Волинській обласній державній адміністрації відбулося нагородження юних інтелектуалів нашого краю. В урочистій академії нагородження взяли участь очільник Волині Юрій Погуляйко, його заступник Сергій Мовенко, заступник голови облради Григорій Недопад.

Серед нагороджених- Вікторія Шевчук, учениця Піддубцівського ліцею та її науковий керівник Анна Михайлівна Супрунець, вчитель біології.

Юна інтелектуалка зайняла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі- захисті науково- дослідницьких робіт за темою «Вплив гаджетів на гостроту зору підлітків під час дистанційного навчання».

Щиро вітаємо юну науковицю- дослідницю Вікторію Шевчук та її керівника Анну Супрунець, зичимо нових здобутків та перемог у мирній Україні!