Представники Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді вивчали кращі практики розвитку молодіжних рад в Україні

Дата: 13.10.2023 10:40

Нещодавно представники Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді відвідали Всеукраїнський молодіжний форум у Вінниці: «Як працювати під час війни?», про це повідомили на сторінці Ради у Фейсбуці.

Метою форуму був обмін досвідом та кращими національними практиками в напрямі розвитку молодіжних рад в Україні, напрацювання інструментів для участі молоді на різних рівнях в умовах війни. Подія об’єднала молодих людей з різних куточків України.

Учасники від Підгайцівської ТГ Софія Вербицька та Олександр Васейко отримали можливість послухати та долучитися до обговорень ролі молоді у прийнятті рішень, панельних дискусій, фасилітованих сесій, квізів, а також отримати поради щодо роботи з молоддю під час війни.

А на початку жовтня у місті Чернівці секретар молодіжної ради Владислав Хвальчик пройшов базовий тренінг «Молодіжний працівник».

Фото без описуФото без опису

«Щасливі, що у нашій команді кожен член ради прагне навчатись та вдосконалювати свої знання», - повідомили у раді.

#молодіжнаполітика #Мінмолодьспорт #молодіжнарада #ДСМП #EGAP #КМРУ #Молодіжнаплатформа #УАМР #ММР #вКвадраті

Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді