У Піддубцівській амбулаторії веде прийом новий сімейний лікар

Дата: 09.10.2023 11:00

Підгайцівський ЦПМСД Підгайцівської сільської ради запрошує жителів громади укладати декларації із сімейним лікарем Тимчук Іриною Григорівною.

Сімейний лікар веде прийом у Піддубцівській АЗПСМ з пн.-пт. з 09:00-15:00.

"Запрошуємо познайомитись з нашою лікаркою, яка є справжнім професіоналом. Приходьте на консультації, профілактичні огляди, вакцинацію до нового спеціаліста", - повідомили у Підгайцівський ЦПМСД Підгайцівської сільської ради.

Телефон для довідок: АЗПСМ с. Піддубці: +380668320109 щодня з 9:00-17:00.

Довідково, Ірина Григорівна закінчила Тернопільський національний медичний університет у 2014 році. Спеціалізацію здобула у Львівському національному медичному університеті. Працювала в КНП Горохівському ЦПМД, Бранівській АЗПСМ у 2016 -2023 р.