5 ЛІЦЕЇВ ГРОМАДИ ЗМАГАЛИСЯ У ШЕСТИ ВИДАХ СПОРТУ В РАМКАХ "ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ В ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ ТГ"
3 жовтня на стадіоні Лищенського ліцею відбулись змагання серед учнів 9-11 класів. Захід був оранізований Волинською територіальною організацією ВФСТ "Колос" та відділенням олімпійського комітету України у Волинській області.
В урочистому відкритті олімпійського тижня змагань взяли участь голова Волинської територіальної організації ВФСТ "Колос" Олександр Грицуняк, директорка Лищенського Ліцею Наталія Сікора, ветерани Волинського спорту, майстер спорту України з марафонського бігу Олександр Галайда та головний суддя змагань Віталій Шкорупський.
36 учасників з 5 ліцеїв громади: Романівський, Піддубцівський, Лищенський, Підгайцівський та Липинський змагались у таких видах: біг на 100 м., метання м'яча, підтягування на перекладині, біг 200 м., біг 400 м, спортивні естафети.
У загальнокомандному заліку перемогу змагань здобув Підгайцівський ліцей, друге місце у Лищенський ліцей Підгайцівської сільської ради. Почесне третє місце змагань виборов Піддубцівський ліцей.
Усі переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами, грамотами та медалями "Волинської територіальної організації ВФСТ "Колос", а чемпіони цінними подарунками відділення НОК України у Волинській області.
Дякуємо організаторам та спортсменам, дякуємо нашим збройним силам за можливість займатись фізичною культурою та спортом під Мирним небом.
КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради