У Підгайцівській громаді перейменовують назви вулиць

Дата: 02.10.2023 15:28

У селах Липини, Лище та Романів Підгайцівської громади у період з 1 жовтня по 1 листопада 2023 року пройдуть повторні громадські слухання на тему “Перейменування вулиць в населених пунктах на території Підгайцівської сільської ради”.

Зокрема, на виконання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” старости залучать представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування двох вулиць під назвою ✅Першотравнева в с. Липини та Романів і вулиці ✅Возз'єднання в с. Лище.

Звертаємо увагу, що у відповідності до рішення ради від 29 вересня 2023р. № 32/21, вже перейменували вулиці в:

Селі Вишнів:

✅Вулицю Мічуріна на вулицю Симиренка;

✅Вулицю 8 Березня на вулицю Весняна;

✅Вулицю Першотравнева на вулицю Травнева.

Селі Борохів:

✅Вулицю Гагаріна на вулицю Шевченка;

Селі Веснянка:

✅Вулицю 1-го Травня на вулицю Травнева;

Селі Хорлупи:

✅Вулицю Першотравневу на вулицю Дубиська.

Наголошуємо що після зміни назви вулиці, нумерація будинків не змінюється. Правоустановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, паспорти та інші документи, які містять назву перейменованих вулиць є чинними з урахуванням вимог законодавства.