1 жовтня у селі Лище Підгайцівської громади відбувся благодійний ярмарок та гала-концерт регіонального фестивалю-конкурсу патріотичної пісні 2023.

19 талановитих та неповторних номерів патріотичних пісень виконали учасники конкурсу та артисти зі сцени, присвятивши їх захисникам і захисницям України.

Потужним співом, оптимізмом та силою духу зарядив присутніх виступ Заслуженого ансамблю пісні і танцю "Колос".

Діти і їх батьки, бібліотеки, клубні заклади, заклади освіти, старостати громади у день наших воїнів зі всією душею підійшли до підготовки благодійного дійства у ролі виконавців пісень, майстрів солодощів, продавців і покупців ярмарку.

Риболовецький клуб Сазан і шеф кухар Іван Лошак наварили казан смачної ухи, якою пригощали всіх охочих.

Сільський голова та його заступники, депутати та посадовці різних рівнів підтримали організований КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради захід, який завершив серію осінніх благодійних дійств, що проходили у Підгайцівській громаді в підтримку ЗСУ.

Заклади освіти села Лище задонатили у загальну скарбничку на ЗСУ кругленьку суму, а школярі два тижні готували святкові пакунки з найнеобхіднішими речами, які попрямують до воїнів-земляків у різні напрямки фронту.

Щиро дякуємо благодійникам, які підтримали талановитих дітей-учасників конкурсу грошовими нагородами та цінними подарунками.

Безмежно дякуємо дітям, їх батькам та всім жителям громади, які у День захисників і захисниць України  підтримали благодійну ініціативу, дякуємо за наближення Перемоги України.

Дякуємо нашим воїнам за захист! Слава Україні, Героям слава!

Про переможців та учасників конкурсу патріотичної пісні, нагородження читайте та дивіться на сторінці Валентин Приходько - заступник Підгайцівського сільського голови