Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2023 08:35

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Шановні бібліотекарі мережі бібліотек-філій Підгайцівської сільської ради!

У ваше професійного свято прийміть найщиріші вітання.

З давніх давен бібліотеки були осередком поширення інтелектуальних та культурних цінностей, зберігачами національної спадщини поколінь.

Нині бібліотеки перетворились на сучасні інформаційні простори для підростаючого покоління українців та їх виховання у дусі патріотизму та національної свідомості.

Сьогодні дякуємо вам за сумлінну працю, професіоналізм, активну громадянську позицію.

Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, щастя і добра, успіхів у вашій благородній справі.

Миру і Перемоги України!