З Днем захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 09:15

Фото без опису

1 жовтня ми вперше відзначаємо День захисників і захисниць України, який з кожним роком набуває глибшого змісту.
Сьогодні ми низько вклоняємося і дякуємо всім, хто боронив Україну в минулому, хто нині боронить її в запеклих боях без правил війни з нашим ворогом.
Немає таких слів, які б допомогли передати усю вдячність та повагу, захоплення нашими Героями за їх надлюдську міць і звитягу.
Немає таких слів, які б допомогли висловити той біль, смуток і крик душі за наших загиблих Героїв, які б могли розрадити і втішити українських матерів, дружин, дочок і синів за захисниками, яких ми втратили у цій війні.
Сьогодні, у свято Покрови Пресвятої Богородиці просимо Небесну Покровительку про захист України і кожного воїна, яких стоїть на захисті свого рідного краю від зла!
Дякуємо кожній матері захисників і захисниць, усім родинам військовослужбовців, їхнім дружинам і дітям за те, що їх рідні покинули звичне і зручне життя заради України і всіх нас.
Дякуємо за захист усім, хто зараз на позиціях, у госпіталях, на всіх шляхах зі зброєю у руках чи з гарячим незламним серцем у грудях робить все можливе для Перемоги України!

Слава Україні! Героям Слава!

З Днем Захисників і Захисниць України!

З повагою, сільський голова Юрій Семенюк